הלוואות בריבית פריים בלבד!

הלוואות מ-150,000 ₪
עד 650,000 ₪

הלוואה אחראית לעסקים

נעים להכיר, אנחנו עוגן.
גוף אשראי חברתי ללא מטרת רווח
שמעניק הלוואה אחראית לבעלי עסקים.

רגע, רגע...
מהי הלוואה אחראית?

בעיניים שלנו 

זוהי הלוואה שאתם בעלי העסק זקוקים לה באמת, ואם תקבלו אותה יש סיכוי מצוין שתצליחו למנף אותה, לגדול איתה וגם להחזיר אותה. הרווח שלנו - הוא הצמיחה של העסק שלכם. 

איך תדעו שזו
הלוואה אחראית?

אנחנו מבררים זאת יחד איתכם, ומלווים אתכם לאורך הדרך

כחלק מתהליך הגשת הבקשה להלוואה, אנחנו מחברים אותכם ליועץ עסקי שילווה אתכם בתהליך. יחד אתם מנתחים את העסק ופעילותו. לעיתים נדמה לבעלי עסקים כי הפתרון לאתגרים שלהם הוא הלוואה - אך ניתוח עסקי מראה כי ניתן לקדם את העסק בדרך אחרת. נוסף על כך, במידת הצורך נצמיד אליכם מנטור פיננסי עסקי בעלות מסובסדת שימשיך אתכם את תהליך הליווי.

תכלס,
איזה הלוואות אתם נותנים?

אנו מציעים 8 מסלולי הלוואות

גובה המסלולים הוא עד 650,000 ₪ כאשר חלק מהמסלולים הם ללא דרישת ערבים ופיקדון ובפריסה נוחה של עד 6 שנים. יתרה מזאת, על מנת לצלוח את התקופה הכלכלית, הפחתנו את שיעור הריבית בהלוואות. אנו רואים בכך משימה לאומית, כלכלית וחברתית.

איך בודקים אם זה מתאים
גם לעסק שלי?

אנחנו כאן לתמוך בעסקים הקטנים

ההלוואות שאנו מציעים פתוחות לעסקים עם מחזור הכנסה שנתי של עד 20 מיליון ש"ח בשנה, ומתחילות בסכום של 150,000 ש״ח. אתם מתאימים? מלאו את הפרטים ונציג עוגן יחזור אליכם להמשך בירור והתנעת התהליך.

עד היום הענקנו 2,000 הלוואות אחראיות לעסקים קטנים בישראל בסכום כולל של 300 מיליון ש"ח.

אולי אתם הבאים בתור?

אי עמידה בפירעון ההלוואה, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | ידוע לי כי בחלק מהמסלולים יידרשו ערבים על פי שיקול דעת וועדת אשראי