אשראי למלכ״ר? עם עוגן אפשר!

עד 1,500,000 ש״ח
אשראי אחראי למלכ״רים

נעים להכיר, אנחנו עוגן. ארגון פיננסי חברתי ללא מטרת רווח שמעניק הלוואות אחראיות גם למלכ״רים. כמוכם!

עבורנו זו שליחות של ממש לסייע למנהלי מלכ"רים הפועלים בישראל, לחזק את האיתנות הפיננסית של הארגון ואת היכולות הניהוליות של מנהליו כדי לפנות אתכם להגשים את המטרות החברתיות שלכם!

רגע, רגע...
מה הכוונה באשראי אחראי?

אשראי אחראי הוא כזה שמהווה את הפתרון הנכון לאתגר הניצב לפניכם.

אנחנו שמחים לומר כן לאשראי לגופים חברתיים (אנחנו בעצמנו גוף כזה), אבל אנחנו מפעילים אחריות ושיקול דעת. וועדות האשראי שלנו יבחנו את הבקשה שלכם וירצו להניח את דעתם, כי לקיחת הלוואה בתנאים בהם המלכ״ר פועל, תשפר את מצבו ולא חלילה תכניס אותו לסחרור פיננסי.

איך תדעו שזה אשראי אחראי?

אנחנו מבררים זאת יחד איתכם.

כחלק מתהליך הגשת הבקשה לאשראי. אנחנו מנתחים יחד אתכם, את הארגון ופעילותו. לאחר הגשת הבקשה לאשראי, נקיים אבחון ראשוני ונבחן את המסמכים הפיננסים של הארגון. לעיתים נדמה כי הפתרון לאתגרים שמלווים אותנו הוא אשראי - אך ניתוח פיננסי וניהולי מראה כי ניתן לקדם את פעילות הארגון בדרך אחרת. לעיתים לקיחת אשראי מגדילה את הקשיים של הארגון - ולא פותרת אותם. אנחנו כאן כדי למנוע זאת.

תכלס,
איזה הלוואות אתם נותנים?

אנו מציעים מסלולי אשראי ייעודיים למלכ״רים

גובה המסלולים הוא עד 1,500,000 ₪ מסלולי האשראי מותאמים ל: הלוואות למימון פעילות שוטפת, הלוואות למימון הוצאות כנגד הסכמי התקשרות עם משרד ממשלתי, הלוואות קטנות לכל מטרה, הלוואות לפיתוח מקורות הכנסה חדשים.
ספרו לנו איך אנחנו יכולים לעזור לכם!

עד היום הענקנו 80 מיליון ש"ח
ל-250 ארגונים חברתיים!

אנחנו מזמינים אתכם להיות הבאים בתור!
נשמח לאפשר לכם להגדיל את האימפקט החיובי על החברה בישראל!

אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. | נותנת האשראי היא עוגן – הקרן להלוואות חברתיות בע"מ (חל"ץ), רישיון מס' 58212